O nas

O FIRMIE

Historia Firmy

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „NELLE” to firma rodzinna z bogatą tradycją, sięgającą okresu sprzed I wojny światowej, która początkowo działała na terenie województwa wielkopolskiego. 

Założycielem i pierwszym właścicielem firmy był dziadek Mirosława Nelle – Kazimierz Podziemski vel Noelle (działając na terenie Niemiec zmienił nazwisko na łatwiej wymawiane przez obcokrajowców), a później działalność kontynuował jego syn – Jan Nelle (otrzymał nazwisko Nelle w wyniku pomyłki urzędnika Magistratu w Kobylinie, który w takim brzmieniu zapisał je w księgach). Obecny właściciel firmy – Mirosław Nelle – związał się z firmą ojca pod nazwą: ”Zakład Murarski Jan i Mirosław Nelle”, którą razem prowadzili do 15.08.1988 roku. Następnie Mirosław Nelle przejął firmę i pod zmienioną nazwą: Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „NELLE” Mirosław Nelle poszerzył teren działalności na województwo dolnośląskie.

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „NELLE” działa na rzecz wielu Inwestorów i świadczy swoje usługi przy budowie budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych wraz  z garażami podziemnymi, budynków przemysłowych i użyteczności publicznej oraz realizuje budowy w systemie deweloperskim na własnym terenie. 

Wyróżnienia:

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „NELLE” zostało trzykrotnie uhonorowane w konkursie „Piękny Wrocław” organizowanym przez Prezydenta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia, ponadto profesjonalizm i doświadczenie w realizacji prac poparte jest znakomitymi referencjami od Inwestorów i Klientów firmy.

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane
„NELLE” Mirosław Nelle

ul. Grobla 17, 63-740 Kobylin,
NIP: 699-000-02-83
REGON: 410015820

Biuro:

ul. Cynamonowa 13/6,
51-180 Wrocław

tel.: 71 372 35 68

Dział Sprzedaży Mieszkań:

tel. 603-413-002